Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Apartmány Anka

Apartmány Anka

Chorvatsko / Medulin

apartmánový dům Anka poskytuje ubytování bez stravy v jednom studiu a dvou apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO2 s rozlohou 25 m2 tvoří jedna místnost s manželskou postelí, kuchyňským koutem, koupelnou (sprchový kout, WC) a malou terasou s posezením. Apartmán BILO2 tvoří jej jedna dvoulůžková ložnice, malý obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Apartmán TRILO4+2 s rozlohou 65 m2 je určen pro 4-6 osob, tvoří jej dvě dvoulůžkové ložnice (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 5. a 6. osobu, kuchyňský kout, dvě koupelny (sprcha + WC, vana + WC) a terasa s posezením. Klimatizace za příplatek. Více...

Využijte nabídku do 13.09.2019
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Apartmány Anka

Poloha

Chorvatsko, Istrie, Medulin; apartmánový dům se nachází 700 m od pláže, 700 m od centra letoviska, 200 m od obchodu a 50 m od restaurace

Popis ubytování

apartmánový dům Anka poskytuje ubytování bez stravy v jednom studiu a dvou apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO2 s rozlohou 25 m2 tvoří jedna místnost s manželskou postelí, kuchyňským koutem, koupelnou (sprchový kout, WC) a malou terasou s posezením. Apartmán BILO2 tvoří jej jedna dvoulůžková ložnice, malý obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelna. Apartmán TRILO4+2 s rozlohou 65 m2 je určen pro 4-6 osob, tvoří jej dvě dvoulůžkové ložnice (1x manželská postel, 1x dvě samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 5. a 6. osobu, kuchyňský kout, dvě koupelny (sprcha + WC, vana + WC) a terasa s posezením. Klimatizace za příplatek.

Vybavení a služby

parkoviště u domu nebo v jeho blízkosti, připojení k internetu, klimatizace (za příplatek), venkovní posezení s grilem

Stravování

vlastní, ubytovací jednotky jsou vybaveny kuchyňskými kouty

Pláž

700 m, Medulin nabízí pláže z hrubého písku a oblázků, místy mohou být také skalnaté nebo s betonovými plochami na slunění. Sprchy se sladkou vodou, převlékací kabiny a bary jsou na většině místních plážích samozřejmostí. Na větších plážích u hotelových komplexů si můžete pronajmout plážový servis (slunečník, lehátka).

Sport a zábava

široká nabídka vodních atrakcí a sportů, škola windsurfingu, sportovní rybolov, potápění, jachting, vodní lyžování, v blízkosti hotelů je možné využít za poplatek fotbalová hřiště, tenisové kurty, minigolf, kuželky, hřiště na volejbal, házenou a lehkou atletiku. Vyhlášená diskotéka v Medulinu je vyhledávána nejen mládeží, ostatním návštěvníkům nabízí město řadu restaurací, kaváren nebo obchody se suvenýry.

Možnosti dopravy

vlastní (klienti se hlásí v agentuře v Pule, kde probíhá registrace)

Základní služba zahrnuje

ubytování; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

klimatizace; pobyt na méně než 7 nocí.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: registrační poplatek 5 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky (na vyžádání): domácí zvíře 7 Eur / den, klimatizace 5 Eur / apartmán / den.

Tipy na výlet

naše CK doporučuje návštěvu historické Puly, mimo známého římského amfiteátru zde navštěvují turisté také další oblíbené památky, patří k nim Augustův Chrám s římskými sochami z 1. století, velmi cenná renesanční Mariánská katedrála nebo byzantská bazilika Kaple parekklésion. K cenným prehistorickým památkám Chorvatska se řadí také bazilika a pozůstatky staveb z dob antiky na Brijunských ostrovech. Na největším z těchto ostrovů můžete navštívit také SAFARI park, na menším z nich potom Titovu rezidenci. Ostrovy jsou Národním parkem, jsou vyjímečné svojí vegetací, roste zde na 600 specifických rostlin. Doprava na ostovech je zajišťována autovláčky, osobním autům je vjezd na ostrov zakázán.


Medulin - Informace
Chorvatsko - Informace
DSC05777.JPG
DSC05749.JPG
DSC05750.JPG
DSC05754.JPG
DSC05758.JPG
DSC05746.JPG
DSC05745.JPG
DSC05743.JPG
DSC05755.JPG
DSC05751.JPG
DSC05752.JPG
DSC05759.JPG
DSC05774.JPG
DSC05773.JPG
apartmán BILO.jpg
studio.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
20.07. (so) - 27.07. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
27.07. (so) - 03.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
03.08. (so) - 10.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
10.08. (so) - 17.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
17.08. (so) - 24.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
24.08. (so) - 31.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
5 310 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 10 620 KčLastVíce +
31.08. (so) - 07.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 720 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 7 440 KčLastVíce +
07.09. (so) - 14.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 720 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 7 440 KčLastVíce +
14.09. (so) - 21.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 720 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 7 440 KčLastVíce +
21.09. (so) - 28.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 920 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 7 840 KčVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 720 Kč / os.---
1x Apartmán pro 2 osoby, typ BILO
3 720 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio pro 2 osoby, typ MONO
3 720 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Chorvatsko - Informace:

nazev

Chorvatsko

popis

Chorvatsko je jednou z nejmenších evropských zemích, se svými 4,4 miliony obyvatel, se rozkládá na ploše 56 tisíc km čtverečních. Pokud jste již Chorvatsko navštívili, jistě si pamatujete tamní horké léto nebo kouzelný podzim, netknutou přírodu a starobylé uličky zdejších měst. Když si však ráno před zrcadlem upravujete kravatu nebo když píšete tužkou, pomyslíte také na Chorvatsko ? Kravata totiž není nic jiného, než původní ozdoba chorvatských vojáků ze 17.století a mechanickou tužku zhotovil jako první chorvatský vynálezce S. Penkala.
Tradice chorvatského cestovního ruchu je dlouhá, svůj kousek světa tady najdou robinsoni i obchodníci, horolezci, jachtaři, milovníci přírody i kultury, sportovci i rekreanti. Každý si zde příjemně odpočine od všednosti. Památky světového kulturního a historického dědictví posunují zemi na přední místo v evropské kultuře.Poprvé se dá Chorvatska přijet náhodně, každou další návštěvu si však zaslouží svou krásou, rozmanitostí a pohostinností.
Nejčastějším cílem turistů je bezpochyby Jadranské moře, které je mimořádně čisté a v některých místech průzračné až do hlouby 50 metrů. Velmi členité chorvatské pobřeží tvoří převážnou část pobřeží východního Jadranu, jeho celková délka včetně ostrovů je 5835 km. Na Istrii a v nejsevernějších částech Chorvatska tam, kde je pobřeží vápencové, jsou břehy vysoké, strmé, skalnaté a zkrasovělé. V oblastech flyše je pobřeží nízké, písčité a právě tam jsou nejkrásnější pláže. Makarská riviéra je proslulá svými malebnými, oblázkovými plážemi.
Jadranské pobřeží a ostrovy patří do oblasti jadransko-středomořského podnebí. Je mírné, s krátkými a mírnými zimami a dlouhými a teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec.
Turisticky nejvyspělejším regionem je Istrie, kraj kde se dohromady snoubí vyspělá kultura s antickým amfiteatrem, kamenná městečka s moderními turistickými komplexy a bohatá nabídka obchodů s moderním životním stylem náročného turisty. Cesta k jihu vede před Kvarnerskou riviéru na Dalmácii. Zatímco Kvarnerské ostrovy jsou synonymem pro specifičnost a přitažlivost je Dalmácie charakteristická dlouhými plážemi s borovými lesíky, starými městy a městečky. Upravené a čisté pláže, tisíce zátok a ostrovů, i to jsou důvody, proč je Dalmatská riviéra nejvíce navštěvovanou oblastí českými turistiky.
Jednotkou měny je kuna (1 HRK), která se dělí na 100 lip. Chorvatskou měnu lze zakoupit u českých bank a směnáren, v letní sezóně je v některých letoviscích také možná přímá směna Kč na kuny, vždy směníte EURa nebo jinou konvertibilní měnu.
Do Chorvatska je možno cestovat bez víza s platným cestovní pasem ČR, přičemž chorvatské orgány požadují, aby cestovní doklad byl platný minimálně po dobu pobytu na území Chorvatska. Chorvatsko jednostranně umožňuje vstup na své území také na základě předložení občanského průkazu ČR. Jako cestovní doklad k cestování do Chorvatska lze použít občanský průkaz ČR vydávaný od druhé poloviny roku 2000 a obsahující strojově čitelnou zónu. Počínaje dnem 19.8.2011 jsou občanské průkazy akceptovány jako platné cestovní doklady pro vstup na území Chorvatské republiky i při letecké přepravě.
Dovoz potravin a nápojů do Chorvatské republiky je omezen na "přiměřené množství vzhledem k délce cesty a počtu cestujících". Určení "přiměřenosti" je v kompetenci celních orgánů. Celní předpisy Chorvatské republiky povolují bezcelní dovoz předmětů osobní potřeby. Termínem “předměty osobní potřeby” jsou podle celního zákona myšleny výlučně předměty určené pro osobní potřebu během cesty a po dobu pobytu v zahraničí (oděvy, obuv, předměty osobní hygieny). Pro osobní potřebu a potřebu ostatních rodinných příslušníků je možné dočasně dovézt předměty jako např. videokamera, fotoaparát, sportovní výstroj, atd.
Na základě předložení Evropského průkazu zdravotního pojištění mohou čeští pojištěnci uplatňovat nárok na poskytnutí nutné a neodkladné zdravotní péče na území Chorvatska. Občanům ČR je na území Chorvatska poskytnuta nutná a neodkladná zdravotní péče na účet příslušné české pojišťovny. K poskytování zdravotní péče v Chorvatsku a uplatňování nároků na poskytnutí zdravotní péče se nachází na webové stránce Centra mezistátních úhrad www.cmu.cz. Ministerstvo zahraničních věcí doporučuje využívat ve všech nouzových případech v maximální míře telefonní číslo jednotného integrovaného záchranného systému 112 bez dalších předvoleb.
Medulin - Informace:

Obecné informace

Je rybářské městečko ležící 10 km od Puly v nejjižnější části Istrie při rozlehlém, velmi členitém a mělkém Medulinském zálivu. Pro velmi dobré přírodní podmínky navštěvují Medulin s oblibou rodiny s dětmi. Moře v Medulinu je průzračné, pláže zčásti kamenité, zčásti oblázkové. Na poloostrově Kašteja jsou pláže z drobnějších oblázků a hrubého písku, borový les zde sahá až k plážím. Medulin má jednu z největších nabídek sportovních aktivit na celém istrijském pobřeží, podmínky pro sportovní vyžití jsou tu opravdu velmi dobré. Diskotéky, společenské hry, proslulý klub Aquarius s diskotékou a živou hudbou.