Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Camp ARENA Medulin-Mobile Homes

Camp ARENA Medulin-Mobile Homes

Chorvatsko / Medulin

Kemp ARENA MEDULIN se nachází v malebné zátoce s oblázkovými a písečnými plážemi a je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko je jediná písečná pláž v oblasti, pláž Bijeca, která je dlouhá jeden kilometr a skalnaté pobřeží se snadným přístupem k moři. V komplexu najdete celou řadu restaurací a barů. Odpočiňte si, vychutnejte si výhled na moře z restaurací a barů a ochutnejte místní speciality.Více...
Atypické termíny

Charakteristika

Kemp ARENA MEDULIN se nachází v malebné zátoce s oblázkovými a písečnými plážemi a je ideální pro rodiny s dětmi. Nedaleko je jediná písečná pláž v oblasti, pláž Bijeca, která je dlouhá jeden kilometr a skalnaté pobřeží se snadným přístupem k moři. V komplexu najdete celou řadu restaurací a barů. Odpočiňte si, vychutnejte si výhled na moře z restaurací a barů a ochutnejte místní speciality.

Poloha

Centrum: Medulin 3 km, Pula 10 km, potraviny: 200 - 500 m, obchody: Pula 10 km, vlakové nádraží: Pula 10 km, letiště: Pula 10 km, moře: 100 - 250 m, pláž: skála / štěrk / beton 100 až 250 m.

Vybavení

Centrální recepce v areálu, úschovna zavazadel, W-Lan: zdarma v recepci, parkoviště: zdarma v závislosti na dostupnosti, a la carte restaurace, pizzerie, plážový bar, café bar, plážový snack bar, terasa, prostor na opalování, slunečníky: za poplatek na pláži, lehátka: za poplatek na pláži, různé obchody v areálu.

Vybavení apartmánů

Dětská postýlka jako další lůžko není možná, sprcha / WC, balkon / terasa, klimatizace: za poplatek na místě, 10 EUR za den, rozkládací gauč: částečně, satelitní TV, nekuřácký prostor. Kuchyňský kout, elektrický / plynový sporák, jídelní kout, obývací pokoj / ložnice, dvoulůžkový pokoj, lednička.

Typy pokojů / apartmánů

Mobilní dům pro 5 osob, 3 pokoje, ložnice s manželskou postelí (přibližně 140 + 190 cm), ložnice se 3 lůžky (2 lůžka 70 x 190 cm a 1 přistýlka 65 x 180 cm), kuchyň, zařízená terasa, ~ 24 m2,
Mobilní dům pro 5 osob, 3 pokojový mobilní dům, přistýlka, mořská strana, ložnice se 3 lůžky (2 lůžka 70 x 190 cm a 1 přistýlka 65 x 180 cm), kuchyň, zařízená terasa, ~ 24 m2.

Strava v ceně

Bez stravy

Aktivity v místě pobytu (za poplatek)

Tenisový kurt, půjčovna kol, stolní tenis, vodní skluzavka, rodinný park, aquapark pro děti i dospělé, škola surfování, potápěčské centrum, centrum vodních sportů: šlapadla, banánová loď, parasailing, jet ski.

Pro děti

Herní místnost, dětské hřiště

Zvíře

Domácí zvířata jsou povolena, za poplatek 12 Eur, platí se na místě, bez krmení

Užitečné informace

Kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, přístup pro vozíčkáře: ne, příjezd od: 16:00, odjezd do: 10:00 a předání klíčů: na centrálním recepci ARENA MEDULIN CAMPS.

V ceně ubytování zahrnuto

Elektrické energie, voda, závěrečný úklid, pobytová taxa, ručníky: 1 x velký, 1 x malý na osobu / pobyt, 1 x výměna / týdně, ložní prádlo: 1 x výměna / týdně, turistická daň: informace na místě.

Služby navíc

V letních měsících „ARENA ACTIVITIES A2“, sportovní a animační program; informace na webu.
Medulin - Informace
Chorvatsko - Informace
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN2A-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN2B-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN2D-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN2E-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN3A-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN3B-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN3C-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN3D-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN5A-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN5B-19.JPG
CAMPARENAMOBILEHOMES_MEDULIN5C-19.JPG
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
26.09. (so) - 03.10. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
4 887 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 9 774 KčVíce +
27.09. (ne) - 01.10. (čt)5 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 792 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 5 584 KčVíce +
27.09. (ne) - 04.10. (ne)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
4 887 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 9 774 KčVíce +
01.10. (čt) - 04.10. (ne)4 dnyBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 094 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 188 KčVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
9 772 Kč / os.---
1x 5 lůžek 3 pokoje mobilní, balkon / terasa
9 772 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Chorvatsko - Informace:

nazev

Chorvatsko

popis

Chorvatsko je jednou z nejmenších evropských zemích, se svými 4,4 miliony obyvatel, se rozkládá na ploše 56 tisíc km čtverečních. Pokud jste již Chorvatsko navštívili, jistě si pamatujete tamní horké léto nebo kouzelný podzim, netknutou přírodu a starobylé uličky zdejších měst. Když si však ráno před zrcadlem upravujete kravatu nebo když píšete tužkou, pomyslíte také na Chorvatsko ? Kravata totiž není nic jiného, než původní ozdoba chorvatských vojáků ze 17.století a mechanickou tužku zhotovil jako první chorvatský vynálezce S. Penkala.
Tradice chorvatského cestovního ruchu je dlouhá, svůj kousek světa tady najdou robinsoni i obchodníci, horolezci, jachtaři, milovníci přírody i kultury, sportovci i rekreanti. Každý si zde příjemně odpočine od všednosti. Památky světového kulturního a historického dědictví posunují zemi na přední místo v evropské kultuře.Poprvé se dá Chorvatska přijet náhodně, každou další návštěvu si však zaslouží svou krásou, rozmanitostí a pohostinností.
Nejčastějším cílem turistů je bezpochyby Jadranské moře, které je mimořádně čisté a v některých místech průzračné až do hlouby 50 metrů. Velmi členité chorvatské pobřeží tvoří převážnou část pobřeží východního Jadranu, jeho celková délka včetně ostrovů je 5835 km. Na Istrii a v nejsevernějších částech Chorvatska tam, kde je pobřeží vápencové, jsou břehy vysoké, strmé, skalnaté a zkrasovělé. V oblastech flyše je pobřeží nízké, písčité a právě tam jsou nejkrásnější pláže. Makarská riviéra je proslulá svými malebnými, oblázkovými plážemi.
Jadranské pobřeží a ostrovy patří do oblasti jadransko-středomořského podnebí. Je mírné, s krátkými a mírnými zimami a dlouhými a teplými léty. Podzim je značně teplejší než jaro. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec.
Turisticky nejvyspělejším regionem je Istrie, kraj kde se dohromady snoubí vyspělá kultura s antickým amfiteatrem, kamenná městečka s moderními turistickými komplexy a bohatá nabídka obchodů s moderním životním stylem náročného turisty. Cesta k jihu vede před Kvarnerskou riviéru na D