Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Apartmány Antunović

Apartmány Antunović

Chorvatsko / Baška Voda

apartmánový dům poskytuje ubytování ve 4 apartmánech pro 2--5 osob. Apartmán BILO2+2 určený pro 2-4 osoby tvoří jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, koupelna. Apartmán TRILO4+1 určený pro 3-5 osob tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přistýlkou, koupelna. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, sat. TV a balkonem nebo terasou. Více...

Atypické termíny

Název ubytování

Apartmány Antunović

Poloha

Chorvatsko, střední Dalmácie, Makarská riviéra, Baška Voda; apartmánový dům se nachází v klidné lokalitě přibližně 400 m od pláže i centra oblíbeného letoviska

Popis ubytování

apartmánový dům poskytuje ubytování ve 4 apartmánech pro 2--5 osob. Apartmán BILO2+2 určený pro 2-4 osoby tvoří jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s přistýlkou a kuchyňským koutem, koupelna. Apartmán TRILO4+1 určený pro 3-5 osob tvoří dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a přistýlkou, koupelna. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, sat. TV a balkonem nebo terasou.

Vybavení a služby

parkovací místo, klimatizace, wi-fi připojení, sat. TV

Stravování

vlastní

Pláž

400 m, krásné oblázkové nebo i písčité pláže jsou dlouhé několik km a mají pozvolný vstup do vody, díky čemuž jsou vyhledávané rodinami i s malými dětmi. Borový porost na okrajích pláže poskytuje v letních parnech příjemný stín. Pláž Nikolina v Bašce Vodě byla oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava

převažují vodní sporty: jachting, windsurfing, vodní lyže a vodní skútry, potápění; hřiště na plážový volejbal, fotbal, házenou, baskatebal, minigolf a další. Možnost zapůjčení kola nebo pěší výlety do pohoří Biokovo. Množství atrakcí pro děti - hřiště, prolézačky, trampolíny apod. Pro milovníky noční zábavy doporučujeme navštívit místní diskotéky, noční kluby nebo posedět si v příjemných restauracích a konobách, přes den také u plážových barů.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava

Základní služba zahrnuje

ubytování na 7 nocí; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 2.800 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.

Tipy na výlet

přímo v Bašce Vodě můžete navštívit Archeologické muzeum, kde jsou vystaveny pozůstatky z pravěku a středověku, Městské muzeum a také Malakologické muzeum, v jehož expozicích naleznete bohatou sbírku mušlí z Jadranského či světových moří a můžete si na památku zakoupit i suvenýr. V letovisku najdete také několik sakrálních památek - kostel sv. Vavřince z období baroka nebo farní kostel sv. Mikoláše s novou zvonicí. Přístavu s kotvícími plachetnicemi a jachtami vévodí socha sv. Mikoláše - patrona všech poutníků a námořníků. Na přístav navazuje udržovaná kolonáda s palmami a záhony květin, po které se můžete rovnou vydat na procházku podél pobřeží na sever do Brely (3 km) nebo na druhou stranu do Promajny (4 km). Z nabídky lodních výletů na ostrov Brač, Hvar nebo Korčulu spojených s rybím piknikem si vybere určitě každý. V podhůří Biokova leží osady Bast a Topići s původní architekturou, které Vám nabídnou letovisko Baška Voda jako na dlani, nádherný výhled na azurové moře a také pohostinné konoby s tradičními produkty - domácím sýrem nebo třeba pršutem.


Baška Voda - Informace
Chorvatsko - Informace
image5.JPG
image4.JPG
image3.JPG
image2.JPG
155 4.JPG
image63.JPG
image7.jpg
image6.jpg
image53.jpg
image43.jpg
image33.JPG
image23.jpg
image12 3.JPG
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
26.09. (so) - 03.10. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
5 020 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 10 040 KčVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal