Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Apartmány Davor

Apartmány Davor

Chorvatsko / Baška Voda

apartmánový dům Davor poskytuje ubytování bez stravy ve 2 apartmánech typu TRILO pro 5-6 osob. Apartmán TRILO4+1 typ A je tvořen dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s přistýlkou a kuchyňským koutem, má vlastní sociální zařízení a balkon orientovaný na moře. Apartmán TRILO5+1 typ B je tvořen dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s přistýlkou a kuchyňským koutem, má dvě koupelny a balkon orientovaný na moře. Apartmány jsou dále vybaveny klimatizací, wi-fi připojením a sat. TV. Více...

Atypické termíny

Název ubytování

Apartmány Davor

Poloha

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Baška Voda; apartmánový dům se nachází 250 m od moře a 300 m od centra oblíbeného letoviska Baška Voda na Makarské riviéře

Popis ubytování

apartmánový dům Davor poskytuje ubytování bez stravy ve 2 apartmánech typu TRILO pro 5-6 osob. Apartmán TRILO4+1 typ A je tvořen dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s přistýlkou a kuchyňským koutem, má vlastní sociální zařízení a balkon orientovaný na moře. Apartmán TRILO5+1 typ B je tvořen dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s přistýlkou a kuchyňským koutem, má dvě koupelny a balkon orientovaný na moře. Apartmány jsou dále vybaveny klimatizací, wi-fi připojením a sat. TV.

Vybavení a služby

parkovací místo (možnost garáže), klimatizace, wi-fi připojení, venkovní posezení s grilem, sat. TV

Stravování

vlastní

Pláž

250 m, krásné oblázkové nebo i písčité pláže jsou dlouhé několik km a mají pozvolný vstup do vody, díky čemuž jsou vyhledávané rodinami i s malými dětmi. Borový porost na okrajích pláže poskytuje v letních parnech příjemný stín. Pláž Nikolina v Bašce Vodě byla oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava

hlavně vodní sporty: jachting, windsurfing, vodní lyže a vodní skútry, potápění; hřiště na plážový volejbal, fotbal, házenou, baskatebal, minigolf a další. Možnost zapůjčení kola nebo pěší výlety do pohoří Biokovo. Množství atrakcí pro děti - hřiště, prolézačky, trampolíny apod. Pro milovníky noční zábavy doporučujeme navštívit místní diskotéky, noční kluby nebo posedět si v příjemných restauracích a konobách, přes den také u plážových barů.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava

Základní služba zahrnuje

ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 2.800 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.

Tipy na výlet

přímo v Bašce Vodě můžete navštívit Archeologické muzeum, kde jsou vystaveny pozůstatky z pravěku a středověku, Městské muzeum a také Malakologické muzeum, v jehož expozicích naleznete bohatou sbírku mušlí z Jadranského či světových moří a můžete si na památku zakoupit i suvenýr. V letovisku najdete také několik sakrálních památek - kostel sv. Vavřince z období baroka nebo farní kostel sv. Mikoláše s novou zvonicí. Přístavu s kotvícími plachetnicemi a jachtami vévodí socha sv. Mikoláše - patrona všech poutníků a námořníků. Na přístav navazuje udržovaná kolonáda s palmami a záhony květin, po které se můžete rovnou vydat na procházku podél pobřeží na sever do Brely (3 km) nebo na druhou stranu do Promajny (4 km). Z nabídky lodních výletů na ostrov Brač, Hvar nebo Korčulu spojených s rybím piknikem si vybere určitě každý. V podhůří Biokova leží osady Bast a Topići s původní architekturou, které Vám nabídnou letovisko Baška Voda jako na dlani, nádherný výhled na azurové moře a také pohostinné konoby s tradičními produkty - domácím sýrem nebo třeba pršutem.

Poznámka

sleva 10% při obsazení apartmánu pouze 2 osobami (již zahrnuto v ceně), 1 dítě do 3 let bez lůžka zdarma


Baška Voda - Informace
Chorvatsko - Informace
ap. Davor.JPG
ap. Davor 07.JPG
ap. Davor 01.JPG
ap. Davor 02.JPG
ap. Davor 03.JPG
ap. Davor 04.JPG
ap. Davor 06.JPG
ap. Davor 05.JPG
ap. Davor 08.JPG
DSC_0262.JPG
Stanicic_apartman-12.jpg
Stanicic_apartman-32.jpg
Stanicic_apartman-36.jpg
Stanicic_apartman-2.jpg
Stanicic_apartman-4.jpg
Stanicic_apartman-9.jpg
Stanicic_apartman-38.jpg
Stanicic_apartman-28.jpg
app.STANICIC_33.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
26.09. (so) - 03.10. (so)8 dníBez dopravy