Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Vila Žaja

Vila Žaja

Chorvatsko / Baška Voda

moderně vybavená studia a apartmány poskytují ubytování pro 2 až 4 osoby. Studio MONO2 a MONO2+1 tvoří jedna místnost s 2-3 lůžka, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a lodžií nebo balkonem. Apartmán BILO2+2 tvoří jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s dvěma přistýlkami a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení a balkon. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením a sat. TV. Studia a apartmány s balkonem a výhledem na moře jsou za příplatek. Více...

Atypické termíny

Název ubytování

Vila Žaja

Poloha

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Baška Voda; apartmánový dům se nachází v klidné lokalitě přibližně 300 m od pláže a centra letoviska Baška Voda s mnoha obchody a restauracemi

Popis ubytování

moderně vybavená studia a apartmány poskytují ubytování pro 2 až 4 osoby. Studio MONO2 a MONO2+1 tvoří jedna místnost s 2-3 lůžka, kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a lodžií nebo balkonem. Apartmán BILO2+2 tvoří jedna dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s dvěma přistýlkami a kuchyňským koutem, vlastní sociální zařízení a balkon. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením a sat. TV. Studia a apartmány s balkonem a výhledem na moře jsou za příplatek.

Vybavení a služby

parkoviště, klimatizace, wi-fi připojení

Stravování

vlastní, studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňskými kouty se základním nádobím pro vaření a stolování

Pláž

300 m, krásné oblázkové nebo i písčité pláže jsou dlouhé několik km a mají pozvolný vstup do vody, díky čemuž jsou vyhledávané rodinami i s malými dětmi. Borový porost na okrajích pláže poskytuje v letních parnech příjemný stín. Pláž Nikolina v Bašce Vodě byla oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava

hlavně vodní sporty: jachting, windsurfing, vodní lyže a vodní skútry, potápění; hřiště na plážový volejbal, fotbal, házenou, baskatebal, minigolf a další. Možnost zapůjčení kola nebo pěší výlety do pohoří Biokovo. Množství atrakcí pro děti - hřiště, prolézačky, trampolíny apod. Pro milovníky noční zábavy doporučujeme navštívit místní diskotéky, noční kluby nebo posedět si v příjemných restauracích a konobách, přes den také u plážových barů.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava

Základní služba zahrnuje

ubytování; pobytovou taxu; klimatizaci; wi-fi připojení; parkovné; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 2.800 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.

Tipy na výlet

přímo v Bašce Vodě můžete navštívit Archeologické muzeum, kde jsou vystaveny pozůstatky z pravěku a středověku, Městské muzeum a také Malakologické muzeum, v jehož expozicích naleznete bohatou sbírku mušlí z Jadranského či světových moří a můžete si na památku zakoupit i suvenýr. V letovisku najdete také několik sakrálních památek - kostel sv. Vavřince z období baroka nebo farní kostel sv. Mikoláše s novou zvonicí. Přístavu s kotvícími plachetnicemi a jachtami vévodí socha sv. Mikoláše - patrona všech poutníků a námořníků. Na přístav navazuje udržovaná kolonáda s palmami a záhony květin, po které se můžete rovnou vydat na procházku podél pobřeží na sever do Brely (3 km) nebo na druhou stranu do Promajny (4 km). Z nabídky lodních výletů na ostrov Brač, Hvar nebo Korčulu spojených s rybím piknikem si vybere určitě každý. V podhůří Biokova leží osady Bast a Topići s původní architekturou, které Vám nabídnou letovisko Baška Voda jako na dlani, nádherný výhled na azurové moře a také pohostinné konoby s tradičními produkty - domácím sýrem nebo třeba pršutem.

Poznámka

pobyt je možný pouze od soboty do soboty na 7 nocí


Baška Voda - Informace
Chorvatsko - Informace
house-ZAJA_07.JPG
25238ap.jpg
house-ZAJA_44.JPG
house-ZAJA_46.JPG
00.jpg
house-ZAJA_26.JPG
house-ZAJA_28.JPG
03.jpg
house-ZAJA_10.JPG
25241.jpg
house-ZAJA_21.JPG
house-ZAJA_20.JPG
house-ZAJA_16.JPG
house-ZAJA_23.JPG
house-ZAJA_32.JPG
house-ZAJA_35.JPG
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
26.09. (so) - 03.10. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 260 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 520 KčVíce +