Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Rezidence Alighieri

Rezidence Alighieri

Itálie / Martinsicuro

rezidence poskytuje ubytování bez stravy v prostorných apartmánech typu BILO a TRILO pro 2-6 osob. Apartmán BILO4 tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Apartmán TRILO6 tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě koupelny a balkon. Apartmány jsou dále vybaveny TV se satelitním příjmem, wi-fi připojením, pračkou a parkovacím místem. Klimatizace u pouze u některých apartmánů (za příplatek). Více...

Využijte nabídku do 06.09.2019
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Rezidence Alighieri

Poloha

Itálie, Martinsicuro; nová moderní rezidence Alighieri se nachází 200 m od pláže a pěší promenády a přibližně 200 m od centra letoviska s obchůdky a restauracemi.

Popis ubytování

rezidence poskytuje ubytování bez stravy v prostorných apartmánech typu BILO a TRILO pro 2-6 osob. Apartmán BILO4 tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna a balkon. Apartmán TRILO6 tvoří 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě koupelny a balkon. Apartmány jsou dále vybaveny TV se satelitním příjmem, wi-fi připojením, pračkou a parkovacím místem. Klimatizace u pouze u některých apartmánů (za příplatek).

Vybavení a služby

bezbariérový vstup, výtah, parkoviště (každý apartmán má vyhrazeno 1 parkovací místo), wi-fi připojení, pračka, klimatizace za příplatek (pouze u apartmánů ve 2. patře)

Stravování

vlastní

Pláž

200 m, písečná pláž z jemného písku s pozvolným vstupem do vody, který je vhodný i pro malé děti. Pláž je lemována pěší promenádou s mnoha atrakcemi pro malé i velké turisty. Plážový servis (slunečník, lehátka) za poplatek.

Sport a zábava

koupání; vodní sporty a další atrakce na pláži; procházky po pěší palmové promenádě, cyklostezka vhodná také pro kolečkové brusle, po které se dostanete až do městečka Tortoreto Lido (11 km), kde se nachází Aquapark Onda Blu. Každou středu dopoledne se zde konají oblíbené trhy. Společenské vyžití: kavárny, bary, restaurace a pizzerie, obchůdky se suvenýry, nákupní centrum na okraji letoviska.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava

Základní služba zahrnuje

ubytování dle typu a obsazenosti na 7 nocí; wi-fi připojení; spotřebu energie a vody; pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 3.000 Kč / osoba, svozy a rozvozy v ČR; na vyžádání: klimatizace (pouze u některých apartmánů); přistýlka, dětská postýlka

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky placené na místě: vratná kauce 100 Eur / apartmán / pobyt. Závěrečný úklid provádí klienti sami (čistící prostředky si zajistí na vlastní náklady) nebo za příplatek 40 Eur / BILO, 50 Eur / TRILO.

Tipy na výlet

Výlety do okolí: Aquapark Onda Blu - Tortoreto 5 km, nabízí mnoho atrakcí pro děti i dosplělé: velký plavecký bazén s umělými vlnami, malý bazén pro děti se spoustou zajímavých her, tobogány, skluzavky, vodné masáže, velká zatravněná plocha se slunečníky a lehátky, restaurace, bary a obchůdky. Město Řím - světová metropole 205 km, možnost výletu autobusem z místa pobytu. Ascoli Piceno - 32 km, slavné římské městečko (otevřené venkovní muzeum). Ostrovy Tremiti – lodní výlet na jediné ostrovy Jaderského moře, které patří Itálii.

Poznámka

v ceně není zahrnuto ložní prádlo a ručníky, je nutné mít vlastní. Zvířata nejsou povolena.


Martinsicuro - Informace
Itálie - Informace
Alighieri.jpg
rez. Alighieri Bilo 01.jpg
rez. Alighieri BILO 02.jpg
rez. Alighieri BILO 03.jpg
rez. Alighieri BILO 04.jpg
rez. Alighieri BILO 05.jpg
rez. Alighieri BILO 06.jpg
rez. Alighieri BILO07.jpg
rez. Alighieri BILO 08.jpg
rez. Alighieri BILO 09.jpg
rez. Alighieri BILO 10.jpg
rez. Alighieri TRILO 01.jpg
rez. Alighieri TRILO 02.jpg
rez. Alighieri TRILO 03.jpg
rez. Alighieri TRILO 04.jpg
rez. Alighieri TRILO 05.jpg
rez. Alighieri TRILO 06.jpg
rez. Alighieri TRILO 07.jpg
rez. Alighieri 02.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
23.08. (pá) - 01.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
8 670 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 17 340 KčLastVíce +
24.08. (so) - 31.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
5 670 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 11 340 KčLastVíce +
30.08. (pá) - 08.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
6 340 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 12 680 KčLastVíce +
31.08. (so) - 07.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 340 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 6 680 KčLastVíce +
06.09. (pá) - 15.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
6 070 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 12 140 KčLastVíce +
07.09. (so) - 14.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
3 070 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 6 140 KčLastVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
1 540 Kč / os.---
1x Apartmán pro 4 osoby, typ BILO
1 540 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Itálie - Informace:

Obecné informace

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní, je výjimečná, má své kouzlo. Je sladká, božská, veselá, šťastná, temperamentní a nespoutaná. Itálie přímo vyžaduje, aby ji člověk vnímal všemi smysly. Vůně historie do nás proudí jako řeka sbírající pramínky z kamenných středověkých domečků, nebetyčných domů a renesančních paláců. Minulost se prolíná s přítomností. Italská kuchyně je proslulá lehkostí a jednoduchostí pokrmů. Pizza proslavila svou vlast po celém světě. A co teprve italské víno a sýry? Aperitiv jako Cinzano, Martiny či Campari a sýry Mozzarella, Gorgonzola, Parmigiano dělají této zemi jižní Evropy zajisté také čest.
Martinsicuro - Informace:

Obecné informace

Je moderní turistické letovisko v rozkvětu, nachází se 15 km jižně od San Benedetta del Tronta a navazuje na Villu Rosu s nepříliš velkým nočním ruchem a jedno z nejklidnějších letovisek riviéry Martinsicura. Najdete zde zlatavý písek, modrozelené moře a palmové promenády lemující se kolem pláže. Nad touto krásou se v dáli majestátně tyčí horský masiv Grand Sasso s přilehlým národním parkem. Tím vším si tato oblast na rozhraní dvou krajů Marche a Abruzzo vydobyla pozornost turistů z celé Evropy a vysloužila si pojmenování Palmová Riviéra. V nedalekém centru městečka najdete mnoho obchodů a restaurací, v bezprostřední blízkosti letoviska stojí velký supermarket. Za zábavou pak můžete vyrazit do nedalekého San Benedetta nebo do Tortoreta Lida (8 km), kde najdete i jeden z největších aquaparků Palmové riviéry, Onda Blu. Těm, kteří hledají více zábavy, doporučujeme odpolední výlet do nedalekého letoviska Alba Adriatica. Villa Rosa, nová čtvrť Martinsicura, je jednou z nejklidnějších s nepříliš velkým nočním ruchem a proto ji můžeme doporučit především rodinám s dětmi.