Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Apartmány Verdemare

Apartmány Verdemare

Itálie / Lignano

apartmány Verdemare poskytují ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO3 - jednopokojové studio se dvěma rozkládacími gauči (pro 1 a pro 2 osoby), kuchyňským koutem, koupelnou (sprchový kout, okno) a velkou terasou se stolkem a židlemi. Apartmán BILO4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a velká terasa se stolkem a židlemi. Apartmán TRILO6 - jedna ložnice s manželskou postelí a terasou, malá ložnice s patrovou postelí nebo jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout s myčkou, koupelna (sprchový kout, okno) a terasa s posezením. Apartmán TRILO5 C24 - kompletně zrekonstruovaný apartmán v posledním patře rezidence. Tvoří jej ložnice s manželskou postelí a terasou, malá ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s myčkou, koupelna (sprchový kout, okno), terasa s posezením. Součástí apartmánu TRILO5 C24 jsou bezpečnostní dveře, okenní sítě proti komárům, elektrické žaluzie, pračka, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a garáž (za poplatek). Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, trezorem, sat. TV a číslovaným parkovacím místem. Více...

Využijte nabídku do 20.09.2019
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Apartmány Verdemare

Poloha

Itálie, Lignano Riviera; rezidence se nachází pouze pár kroků od pláže a nedaleko centra Lignana Riviery a Lignana Pinety, kde mohou ubytování hosté navštívit obchody, restaurace, bary a pizzerie.

Popis ubytování

apartmány Verdemare poskytují ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO3 - jednopokojové studio se dvěma rozkládacími gauči (pro 1 a pro 2 osoby), kuchyňským koutem, koupelnou (sprchový kout, okno) a velkou terasou se stolkem a židlemi. Apartmán BILO4 - ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem a velká terasa se stolkem a židlemi. Apartmán TRILO6 - jedna ložnice s manželskou postelí a terasou, malá ložnice s patrovou postelí nebo jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňský kout s myčkou, koupelna (sprchový kout, okno) a terasa s posezením. Apartmán TRILO5 C24 - kompletně zrekonstruovaný apartmán v posledním patře rezidence. Tvoří jej ložnice s manželskou postelí a terasou, malá ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyňský kout s myčkou, koupelna (sprchový kout, okno), terasa s posezením. Součástí apartmánu TRILO5 C24 jsou bezpečnostní dveře, okenní sítě proti komárům, elektrické žaluzie, pračka, myčka nádobí, mikrovlnná trouba a garáž (za poplatek). Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, trezorem, sat. TV a číslovaným parkovacím místem.

Vybavení a služby

rezidence se společnou zahradou pro všechny apartmány má výtah, parkoviště - jedno očíslované parkovací místo pro každý apartmán, ubytovaní hosté mohou využít společnou pračku. Parkovaní v garáži je nutné objednat předem, poplatek za garáž je hrazen na místě.

Stravování

vlastní

Pláž

250 m, v Lignanu se nacházejí široké prostorné pláže s jemným, zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře. Zdejší pláže jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Na plážích je možné zakoupit plážový servis (slunečník + křesílka), ceny se pohybují od 10 Eur / den. Veřejné toalety na plážích jsou samozřejmostí.

Sport a zábava

v letovisku se nacházejí dětská hřiště, vodní aquapark, lunapark, ZOO, dětský zábavní Juniorpark, diskotéky, obchody, restaurace, pizzerie. Dále vodní a plážové sporty (v místě jsou pořádany šampionáty v plážovém volejbalu), výlety do okolí, cykloturistika, stezka pro kolečkové brusle, kurzy potápění, kanoe, windsurfing, jízda na koni, tenis, golf. Středem Lignana Sabbiadoro prochází hlavní obchodní třída, v noci rozzářená nesčetnými výklady světových módních značek.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava.

Základní služba zahrnuje

ubytování na 7 nocí; klimatizace; wi-fi připojení; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid (klienti musí uklidit kuchyňský kout, vyčistit a odmrazit lednici a vynést odpadky); pojištění CK.

Příplatky

autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: vratná kauce 150 Eur / apartmán / pobyt, skupiny hradí kauci 100 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky: ložní prádlo 1 Eur / jedno lůžko nebo manželské lůžko / den; ručníky (3 ks) 1 Eur / den. V případě neuklizení kuchyňského koutu a nevynesení odpadků je agentura oprávněna účtovat poplatek (odebrat část či celou kauci). 

Tipy na výlet

přímo v místě můžete s dětmi navštívit ZOO Punta Verde; zábavný park Gulliverlandia nebo Aquasplash vodní svět pro malé i velké. K nejzajímavějším celodenním výletům patří návštěva renesančního města Benátky; romantické duše uchvátí Verona, město proslavené shakespearovou tragedií Romeo a Julie. Milovníkům přírody doporučujeme výlet do největší krasové jeskyně na světě Grotta Gigante, jejíž krásy můžete obdivovat v hloubce 107 m pod zemským povrchem. Okolí Lignana je bohaté nejen na kulturu, ale také historii. Jen pár kilometrů odtud se nalézají římská nalezišťe a historická centra měst Aquilea, Portogruaro, Concordia Sagittaria nebo Udine.

Poznámka

Již několik let se Lignano může pochlubit “Evropskou modrou vlajkou”. Tato vlajka je udělena přímořským střediskům a lokalitám, které se pečlivě starají o svá pobřeží a udržují pláže čisté a v naprostém pořádku. Lignano získalo v roce 2013 i ocenění jako lázeňské středisko.


Lignano - Informace
Itálie - Informace
Verdemare 01.jpg
10019f.jpg
10019g.jpg
10019h.jpg
10019i.jpg
bilo 01.jpg
bilo 02.jpg
bilo 03.jpg
bilo 04.jpg
TRILO5 C 24 01.jpg
TRILO5 C 24 02.jpg
TRILO5 C 24 03.jpg
TRILO5 C 24 04.jpg
TRILO5 C 24 05.jpg
trilo 01.jpg
trilo 02.jpg
trilo 03.jpg
trilo 04.jpg
trilo 05.jpg
trilo 06.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
23.08. (pá) - 01.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
8 670 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 17 340 KčLastVíce +
24.08. (so) - 31.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 170 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 12 340 KčLastVíce +
30.08. (pá) - 08.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
6 690 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 380 KčLastVíce +
31.08. (so) - 07.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
4 190 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 8 380 KčLastVíce +
06.09. (pá) - 15.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
5 040 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 10 080 KčLastVíce +
07.09. (so) - 14.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 540 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 5 080 KčLastVíce +
14.09. (so) - 21.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 160 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 320 KčLastVíce +
21.09. (so) - 28.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 160 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 320 KčLastVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
1 160 Kč / os.---
1x Apartmán pro 4 osoby, typ BILO
1 160 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio pro 3 osoby, typ MONO
1 440 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Itálie - Informace:

Obecné informace

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní, je výjimečná, má své kouzlo. Je sladká, božská, veselá, šťastná, temperamentní a nespoutaná. Itálie přímo vyžaduje, aby ji člověk vnímal všemi smysly. Vůně historie do nás proudí jako řeka sbírající pramínky z kamenných středověkých domečků, nebetyčných domů a renesančních paláců. Minulost se prolíná s přítomností. Italská kuchyně je proslulá lehkostí a jednoduchostí pokrmů. Pizza proslavila svou vlast po celém světě. A co teprve italské víno a sýry? Aperitiv jako Cinzano, Martiny či Campari a sýry Mozzarella, Gorgonzola, Parmigiano dělají této zemi jižní Evropy zajisté také čest.
Lignano - Informace:

Obecné informace

Lignano

Fotogalerie

Lignano pohled z moře 3.jpg
Ligano promenáda.jpg
pláž Lignano.jpg
pláž Lignano 3.jpg