Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Residence Donatello

Residence Donatello

Itálie / Lignano

rezidence Donatello poskytuje ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO - v přízemí, jednopokojové studio tvoří obývací pokoj s jednou manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna (sprcha, WC), a terasa s posezením. Apartmán BILO4 - v přízemí, apartmán tvoří jedna ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (s lednicí a mrazákem), koupelna se sprchou, WC a pračkou a terasa. Apartmán TRILO6 - apartmán tvoří 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a terasou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a terasou, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, koupelna se sprchou a pračkou. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV se satelitem, trezorem (použití zdarma) a krytým parkovacím místem. Více...

Využijte nabídku do 20.09.2019
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Rezidence Donatello

Poloha

Itálie, Lignano Riviera; rezidence Donatello je obklopená zelení a leží přibližně 200 m od pláže a jen pár kroků od centra, kde naleznete řadu obchodů, barů, pizzerií a restaurací. Nedaleko se nachází také rozlehlý Riviera Park.

Popis ubytování

rezidence Donatello poskytuje ubytování bez stravy ve studiích a apartmánech pro 2-6 osob. Studio MONO - v přízemí, jednopokojové studio tvoří obývací pokoj s jednou manželskou postelí a rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna (sprcha, WC), a terasa s posezením. Apartmán BILO4 - v přízemí, apartmán tvoří jedna ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (s lednicí a mrazákem), koupelna se sprchou, WC a pračkou a terasa. Apartmán TRILO6 - apartmán tvoří 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky a terasou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a terasou, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, koupelna se sprchou a pračkou. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV se satelitem, trezorem (použití zdarma) a krytým parkovacím místem.

Vybavení a služby

součástí komplexu je bazén (otevřen od konce května do půlky září), společná zahrada a výtahy. wi-fi připojení u bazénu, parkovací místa.

Stravování

vlastní

Pláž

200 m, široké rozlehlé pláže s jemným, zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Na plážích je možné zakoupit plážový servis (slunečník + křesílka), ceny se pohybují od 10 Eur / den. Veřejné toalety na plážích jsou samozřejmostí.

Sport a zábava

v letovisku se nacházejí dětská hřiště, vodní aquapark, lunapark, ZOO, dětský zábavní Juniorpark, diskotéky, obchody, restaurace, pizzerie. Dále vodní a plážové sporty (v místě jsou pořádany šampionáty v plážovém volejbalu), výlety do okolí, cykloturistika, stezka pro kolečkové brusle, kurzy potápění, kanoe, windsurfing, jízda na koni, tenis, golf. Středem Lignana Sabbiadoro prochází hlavní obchodní třída, v noci rozzářená nesčetnými výklady obchodů světových módních značek.

Možnosti dopravy

vlastní doprava, autobusová doprava.

Základní služba zahrnuje

ubytování na 7 nocí; klimatizace; spotřebu energie a vody; závěrečný úklid (klienti musí uklidit kuchyňský kout, vyčistit a odmrazit lednici a vynést odpadky); pojištění CK.  

Příplatky

autobusová doprava 2.500 Kč / osoba; příplatek za svozy a rozvozy v ČR.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: vratná kauce 150 Eur / apartmán / pobyt, skupiny hradí kauci 100 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky: ložní prádlo 1 Eur / jedno lůžko nebo manželské lůžko / den; ručníky (3 ks) 1 Eur / den. V případě neuklizení kuchyňského koutu a nevynesení odpadků je agentura oprávněna účtovat poplatek (odebrat část či celou kauci).

Tipy na výlet

přímo v místě můžete s dětmi navštívit ZOO Punta Verde; zábavný park Gulliverlandia nebo Aquasplash vodní svět pro malé i velké. K nejzajímavějším celodenním výletům patří návštěva renesančního města Benátky; romantické duše uchvátí Verona, město proslavené shakespearovou tragedií Romeo a Julie. Milovníkům přírody doporučujeme výlet do největší krasové jeskyně na světě Grotta Gigante, jejíž krásy můžete obdivovat v hloubce 107 m pod zemským povrchem. Okolí Lignana je bohaté nejen na kulturu, ale také historii. Jen pár kilometrů odtud se nalézají římská nalezišťe a historická centra měst Aquilea, Portogruaro, Concordia Sagittaria nebo Udine.

Poznámka

Již několik let se Lignano může pochlubit “Evropskou modrou vlajkou”. Tato vlajka je udělena přímořským střediskům a lokalitám, které se pečlivě starají o svá pobřeží a udržují pláže čisté a v naprostém pořádku. Lignano získalo i ocenění v roce 2013 jako lázeňské středisko.


Lignano - Informace
Itálie - Informace
Donatello 01.JPG
Donatello 02.JPG
Donatello 06.JPG
Donatello 07.JPG
Donatello 08.JPG
Donatello 09.JPG
Donatello 04.JPG
Donatello 05.JPG
Donatello 11.JPG
Donatello 10.JPG
Donatello 13.JPG
Donatello 12.JPG
trilo 02.jpg
10369f.jpg
trilo 03.jpg
trilo 04.jpg
trilo 05.jpg
trilo 06.jpg
10369h.jpg
trilo.jpg
10371m.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
23.08. (pá) - 01.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
8 880 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 17 760 KčLastVíce +
24.08. (so) - 31.08. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
6 380 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 12 760 KčLastVíce +
30.08. (pá) - 08.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
6 820 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 13 640 KčLastVíce +
31.08. (so) - 07.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
4 320 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 8 640 KčLastVíce +
06.09. (pá) - 15.09. (ne)10 dníAutobusová doprava
Autobusem
meal
Bez stravy
5 110 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 10 220 KčLastVíce +
07.09. (so) - 14.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 610 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 5 220 KčLastVíce +
14.09. (so) - 21.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 450 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 900 KčLastVíce +
21.09. (so) - 28.09. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
2 450 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 4 900 KčLastVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Bez stravy
1 370 Kč / os.---
1x Apartmán pro 4 osoby, typ BILO
1 370 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Studio pro 2 osoby, typ MONO
2 450 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Itálie - Informace:

Obecné informace

Itálie je země mnoha tváří. Je zvláštní, je výjimečná, má své kouzlo. Je sladká, božská, veselá, šťastná, temperamentní a nespoutaná. Itálie přímo vyžaduje, aby ji člověk vnímal všemi smysly. Vůně historie do nás proudí jako řeka sbírající pramínky z kamenných středověkých domečků, nebetyčných domů a renesančních paláců. Minulost se prolíná s přítomností. Italská kuchyně je proslulá lehkostí a jednoduchostí pokrmů. Pizza proslavila svou vlast po celém světě. A co teprve italské víno a sýry? Aperitiv jako Cinzano, Martiny či Campari a sýry Mozzarella, Gorgonzola, Parmigiano dělají této zemi jižní Evropy zajisté také čest.
Lignano - Informace:

Obecné informace

Lignano

Fotogalerie

Lignano pohled z moře 3.jpg
Ligano promenáda.jpg
pláž Lignano.jpg
pláž Lignano 3.jpg