Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Ramada Resort

Ramada Resort

Slovinsko / Kranjska Gora

lyžařské lanovky a svahy se táhnou z Kranjské Gory do Planice ve výšce od 800 do 1600 m.n.m., jsou propojené systémem několika vleků a sedačkových lanovek. Sjezdovky jsou různě obtížné, pro začátečníky je zde skiareál Kranjska Gora a Gozd Martuljek, pokročilí si užijí lyžování na svazích Podkoren a pro nejlepší lyžaře jsou připraveny sjezdovky Vitranc I a II, kde se každoročně jezdí Světový pohár mužů v obřím i klasickém slalomu. Pro dobrodruhy se v údolí Zgornja Savska nabízí mnoho míst pro dovádění v hlubokém sněhu mimo sjezdovky, lepší je však spoléhat se na zkušené průvodce, kteří Vám rádi ukáží zajímavá a jinak běžně nedostupná místa.Více...

Využijte nabídku do 18.01.2020
Last
Atypické termíny

Název ubytování

Hotel Ramada resort

Poloha

Hotel Ramada resort se nachází přímo v centru střediska Kranjska Gora, vedle hlavní promenády a blízko lyžařského areálu.

Vybavení

součástí hotelu je aquacentrum - bazénový komplex s více než 400 m2 vodních ploch. Krytý bazén s vyhřívanou vodou o teplotě 30°C. Za příplatek vstup do "Světa saun" - finská, infračervená a turecká sauna. Koupání v prosklené aquaparku v polovině sjezdovky je nezapomenutelným zážitkem, a to zejména v zimě. Vyzkoušejte jedinečnou nabídku wellness služeb. Součástí hotelu je i kongresové centrum pro 250 osob, kavárna, restaurace a centrální recepce.

Ubytování

ve dvolůžkových pohodlně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením se sprchou. Na pokojích je kabelová TV, telefon, Wi-Fi, mini bar, trezor a konvice. Většina pokojů má balkon. Na vyžádání pokoje s přistýlkou a pokoje typu superior s výhledem na hory (za příplatek).

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Lyžování

lyžařské lanovky a svahy se táhnou z Kranjské Gory do Planice ve výšce od 800 do 1600 m.n.m., jsou propojené systémem několika vleků a sedačkových lanovek. Sjezdovky jsou různě obtížné, pro začátečníky je zde skiareál Kranjska Gora a Gozd Martuljek, pokročilí si užijí lyžování na svazích Podkoren a pro nejlepší lyžaře jsou připraveny sjezdovky Vitranc I a II, kde se každoročně jezdí Světový pohár mužů v obřím i klasickém slalomu. Pro dobrodruhy se v údolí Zgornja Savska nabízí mnoho míst pro dovádění v hlubokém sněhu mimo sjezdovky, lepší je však spoléhat se na zkušené průvodce, kteří Vám rádi ukáží zajímavá a jinak běžně nedostupná místa.

Doprava

vlastní

Cena zahrnuje

ubytování; polopenzi formou bufetu; vstup do Aqua Larix a bazénu v hotelu Kompas; vstup do kasína; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; pojištění CK.

Příplatky

Povinné příplatky: silvestrovský program a večeře. Ostatní příplatky (na vyžádání): jednolůžkový pokoj, zkrácený pobyt (dle termínu); dětská postýlka.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: pobytová taxa 3 Eur / osoba od 18 let / noc, 1,5 Eur / dítě 7-18 let / noc.

Poznámka

V termínech od 1.1.2020 do 1.3.2020 pobyty min. 4 dny / 3 noci.


Kranjska Gora - Informace
Slovinsko - Informace
Ramada Resort 14.jpg
Ramada Resort 02.jpg
Ramada Resort 12.jpg
Ramada Resort 11.jpg
Ramada Resort 13.jpg
Ramada Resort 08.jpg
Ramada Resort 06.jpg
Ramada Resort 09.jpg
Ramada Resort 04.jpg
Ramada Resort 05.jpg
Ramada Resort 01.jpg
Ramada Resort 03.jpg
Ramada Resort 07.jpg
Ramada Resort 17.jpg
Ramada Resort 15.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
30.11. (so) - 03.12. (út)4 dnyBez dopravy
Vlastní
meal
Polopenze
4 856 Kč / os.4 855 Kč
Konečná cena pro 2 dospělé : 9 711 KčLastVíce +
30.11. (so) - 04.12. (st)5 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Polopenze
6 474 Kč / os.6 473 Kč
Konečná cena pro 2 dospělé : 12 949 KčLastVíce +