Cestovní kancelář již od roku 1991
Call centrum Po - Pá 9:00 - 18:00
777 760 030
ckros@ckros.cz
Typ zájezdu
Země
Cílová lokalita
Odjezd od Návrat do
Kalendar Kalendar
Délka
Cena
Doprava
Strava
Vybavení
Obsahuje text
Cestující
Dospělá osobaDospělá osoba18,18 let
Lastminute
Firstminute

Last minute

Mind Hotel Slovenija

Mind Hotel Slovenija

Slovinsko / Portorož

hotel Slovenija poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a rodinných pokojích s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč). Pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, LCD TV, trezorem a minibarem. Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky (T = twin) jsou vybaveny balkonem s bočním (B = balkon) nebo přímým výhledem na moře (BM = balkon, moře). Rodinný pokoj je vybaven balkonem a výhledem do park (BP = balkon, park). Rozloha dvoulůžkového pokoje je od 22-23 m2, rozloha dvoulůžkového pokoje T je od 25-30 m2, rozloha rodinného pokoje je 44 m2.Více...

Atypické termíny

Název ubytování

Hotel Slovenija

Poloha

Slovinsko, Portorož; hotel Slovenija 5* kategorie těží ze své prvotřídní polohy přímo na pobřeží v samém srdci Portorože. Je součástí komplexu LifeClass Resort, který tvoří několik hotelů 4* a 5* kategorie, wellness centrum s bazény s minerální vodou a kongresové centrum.

Popis ubytování

hotel Slovenija poskytuje ubytování ve dvoulůžkových a rodinných pokojích s možností 2 přistýlek (rozkládací gauč). Pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a jsou vybaveny klimatizací, wi-fi připojením, LCD TV, trezorem a minibarem. Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky (T = twin) jsou vybaveny balkonem s bočním (B = balkon) nebo přímým výhledem na moře (BM = balkon, moře). Rodinný pokoj je vybaven balkonem a výhledem do park (BP = balkon, park). Rozloha dvoulůžkového pokoje je od 22-23 m2, rozloha dvoulůžkového pokoje T je od 25-30 m2, rozloha rodinného pokoje je 44 m2.

Vybavení a služby

vnitřní i venkovní bazény, recepce, restaurace s přátelským personálem, kavárna, výtah, venkovní parkoviště, garáž (za příplatek). Hotel pětihvězdičkové kategorie je umístěn v bezprostřední blízkosti termálního centra, se kterým je přímo propojen. Termální centrum disponuje vnitřními bazény s termo-minerální vodou, whirpooly, saunami, centrem Wai Thai s thajskými masážemi, fitness centrem, beauty salonem a dalšími.

Stravování

snídaně formou bohatých švédských stolů, možnost dokoupení večeří (mimo termín 1.6. - 15.9.2019) nebo obědů, které se podávají v 4* GH Portorož; děti do 12 let mají obědy i večeře se slevou 50%

Pláž

100 m, travnatá pláž nebo betonové plochy vhodné k opalování. Vstup do moře je umožněn po schůdcích nebo z přistavěných mol. Hotel disponuje vlastní soukromou pláží Meduza Beach. Plážový servis (1x slunečník + 2x křeslo) za poplatek 12 Eur / den.

Sport a zábava

procházky, cyklistické stezky vhodné i pro in-line brusle, tenisové kurty, sportovní hala, malé fotbalové hřiště, basketbal, volejbal na pláži, mini golf. Léčebné a relaxační programyv termálním centru.

Možnosti dopravy

vlastní

Základní služba zahrnuje

ubytování; snídani; vstup do termálního centra; parkování na hotelovém parkovišti; animační program hotelu (během hlavní sezóny); vstup na pláž; fitness v dop. hodinách; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; vstup do kasina; pojištění CK.

Příplatky

Ostatní příplatky: večeře (mimo termín 1.6. - 15.9.2019); dětská postýlka; domácí zvíře (malé rasy psů do 10 kg, na vyžádání); slavnostní vánoční a silvestrovská večeře.

Příplatky placené na místě

Povinné příplatky: pobytová taxa 2,50 Eur / osoba od 18 let / den, 1,25 Eur / dítě 7-18 let / den, registrační poplatek 1,50 Eur / osoba / pobyt. Ostatní příplatky: parkování v garáži 15 Eur / auto / den.

Tipy na výlet

Postojna - rozsáhlý komplex jeskyní, Lipica - známý chov koní, hrad Predjama, hlavní město Slovinska Ljubljana s nezapomenutelnou atmosférou, nedaleký italský přístav Terst (Trieste), historické přístavní městečko Piran s typickou středozemní architekturou, velké množství lodních výletů do Terstu a Benátek.

Poznámka

v termínu do 28.6. a od 15.9.2019 pobyt min. 3 noci, v ostatních termínech pobyt min. 4 noci. Nástup možný kterýkoliv den v týdnu. T = twin, pokoj s oddělenými lůžky, B = balkon, BP = balkon, park, BM = balkon, moře.

Termální centrum je z důvodu každoroční údržby od 1.7. - 11.7.2019 uzavřeno, Sauna Park je uzavřen od 1.7. - 2.8.2019.


Portorož - Informace
Slovinsko - Informace
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
Termín
Délka
Doprava
Strava
Dospělý
Dítě
12.12. (čt) - 17.12. (út)6 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
12 950 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 25 900 KčVíce +
14.12. (so) - 21.12. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
18 130 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 36 260 KčVíce +
17.12. (út) - 22.12. (ne)6 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
13 124 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 26 249 KčVíce +
21.12. (so) - 28.12. (so)8 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
19 350 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 38 700 KčVíce +
22.12. (ne) - 27.12. (pá)6 dníBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
13 821 Kč / os.---
Konečná cena pro 2 dospělé : 27 643 KčVíce +
Atypický termínBez dopravy
Vlastní
meal
Snídaně
18 130 Kč / os.---
1x Dvoulůžkový pokoj, balkon
18 130 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
1x Dvoulůžkový pokoj, balkon, moře
20 260 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
2x Jednolůžkový pokoj, balkon
27 730 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
2x Jednolůžkový pokoj, balkon, moře
29 860 Kč / os.
Zvolit termín...
Vyčkejte, zjišťují se informace o dostupnosti ...
Slovinsko - Informace:

Obecné informace

Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.Tak blízké a přece tak neznámé Slovinsko představuje zemi sympatického národa, která nabízí nekonečné množství možností, jak strávit dovolenou. Leží v oblasti východních Alp. Pohoří se dělí do tří masívů: Julské Alpy, Karavanky a Kamniško-Savinské Alpy. Nejvyšší horou Slovinska je Triglav (2864 m.n.m.) a je podobně jako u nás hora Říp,památnou horou Slovinců. I tady platí, že každý, kdo se považuje alespoň trochu za Slovince, by měl na Triglav jednou za život vystoupit. Slovinsko je země s širokou nabídkou letní i zimní turistiky. S námi můžete prožít příjemné chvíle v termálních lázních a zapomenout tak na starosti všedních dnů, rozsáhlé jeskynní komplexy Vám odkryjí neobvyklé přírodní zajímavosti a malebná města Vás uchvátí svoji kulturou. Své si zde najdou i milovníci golfu, jízdy na koních, vyznavači vodáckých sportů, horské turistiky, paraglidingu, horolezectví, ale i ti, kteří hledají klidnou dovolenou v příjemném prostředí.
Portorož - Informace:

Obecné informace

Portorož je nejluxusnější lázeňské středisko v zálivu Piran, turistické letovisko, které je vyhledáváno v každém ročním období. Největší a nejlépe vybavené slovinské přímořské a klimatické lázně, 29 km severovýchodně od Umagu, vynikají krásnou parkovou úpravou s množstvím květin, nejvíce však růžemi, podle nichž byly lázně pojmenovány (Porto rose = přístav růží). Nabízí ubytování v luxusních hotelích s kvalitní stravou nebo v privátních apartmánech